Επιστροφή στα παλιά λημέρια για τους δύο πρώην ''βυσσινί''
Ο Πας Κόρινθος συνεχίζει να προελαύνει στην βαθμολογία αφού κέρδισε εύκολα τα Εξαμίλια με 4-1 και τώρα πάει να ''αποδράσει'' στην έδρα της ανεβασμένης Νεμέας που πέρασε και από τον Ισθμιακό και έμεινε μόνη στην τρίτη θέση.
Ο πρώην αρχηγός της Νεμέας και νυν της Κορινθου και ο ''kiler'' Μάκης Μυργιώτης επιστρέφουν το άλλο Σάββατο στην πρώην ''αγαπημένη τους'' με άγριες διαθέσεις (αφού δεν έχουν περιθώρια απώλειας βαθμών) σε ενα γήπεδο που αγαπήθηκαν και έκαναν σπουδαιες εμφανίσεις!
Η Κόρινθος 06 συνεχίζει στην δεύτερη θέση μετά και την επικράτηση της επί του Δερβενίου με 4-0.
Πετρί και Άσσος πέτυχαν σπουδαίες νίκες επί των Αγίου Γεωργίου και Καμαρίου.
Ο Πας Κόρινθος συνεχίζει να προελαύνει στην βαθμολογία αφού κέρδισε εύκολα τα Εξαμίλια με 4-1 και τώρα πάει να ''αποδράσει'' στην έδρα της ανεβασμένης Νεμέας που πέρασε και από τον Ισθμιακό και έμεινε μόνη στην τρίτη θέση.
Ο πρώην αρχηγός της Νεμέας και νυν της Κορινθου και ο ''kiler'' Μάκης Μυργιώτης επιστρέφουν το άλλο Σάββατο στην πρώην ''αγαπημένη τους'' με άγριες διαθέσεις (αφού δεν έχουν περιθώρια απώλειας βαθμών) σε ενα γήπεδο που αγαπήθηκαν και έκαναν σπουδαιες εμφανίσεις!
Η Κόρινθος 06 συνεχίζει στην δεύτερη θέση μετά και την επικράτηση της επί του Δερβενίου με 4-0.
Πετρί και Άσσος πέτυχαν σπουδαίες νίκες επί των Αγίου Γεωργίου και Καμαρίου.
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 | ΠΑΣ Κόρινθος | 18 | 54 | |
2 | Α.Σ. Κόρινθος 2006 | 18 | 51 | |
3 | Παννεμεατικός | 18 | 32 | |
4 | Πανκαμαριακός | 18 | 29 | |
5 | Αγ. Γεώργιος | 18 | 27 | |
6 | Ηρακλής Ξυλοκάστρου | 18 | 26 | |
7 | Θύελλα Πετρίου | 18 | 23 | |
8 | Ελλάς Βέλου | 18 | 22 | |
9 | Τενεάτης Αθικίων | 18 | 21 | |
10 | Ολυμπιακός Άσσου | 18 | 20 | |
11 | Ισθμιακός | 18 | 19 | |
12 | Ηρακλής Λεχαίου | 18 | 18 | |
13 | Αστέρας Δερβενίου | 18 | 14 | |
14 | ΑΟ Σπαθοβουνίου | 18 | 14 | |
15 | Πανσολυγειακός | 18 | 13 | |
16 | Δάφνη Εξαμιλίων | 18 | 10 |
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
10-02-2018 15:00 | ||
---|---|---|
Γήπεδο: Κώστας Βυζάς | ||
Αστέρας Δερβενίου | - | Δάφνη Εξαμιλίων |
10-02-2018 15:00 | ||
---|---|---|
Γήπεδο: Ξυλοκάστρου | ||
Πανκαμαριακός | - | Τενεάτης Αθικίων |
10-02-2018 15:00 | ||
---|---|---|
Γήπεδο: Γεώργιος Βάσσης | ||
Πανσολυγειακός | - | Α.Σ. Κόρινθος 2006 |
10-02-2018 15:00 | ||
---|---|---|
Γήπεδο: Πετρίου | ||
Θύελλα Πετρίου | - | Ελλάς Βέλου |
10-02-2018 15:00 | ||
---|---|---|
Γήπεδο: Νεμέας | ||
Παννεμεατικός | - | ΠΑΣ Κόρινθος |
10-02-2018 15:00 | ||
---|---|---|
Γήπεδο: Σπαθοβουνίου | ||
ΑΟ Σπαθοβουνίου | - | Ηρακλής Ξυλοκάστρου |
10-02-2018 15:00 | ||
---|---|---|
Γήπεδο: ΔΑΚ Κορίνθου | ||
Αγ. Γεώργιος | - | Ολυμπιακός Άσσου |
10-02-2018 15:00 | ||
---|---|---|
Γήπεδο: Λεχαίου | ||
Ηρακλής Λεχαίου | - | Ισθμιακός |
Σχόλια